جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
درب و پنجره upvcحاصلی

راهنمای انتخاب بهترین پنجره دوجداره

استفاده از درب و پنجره دوجداره upvc دو مزیت بسیار مهم دارد و برای همین در چند سال اخیر بسیار محبوب شده است؛ صرفه‌جویی در مصرف انرژی و گرم نگه داشتن خانه، و دیگری عایق صوتی که تا حد بسیار زیادی کمک میکنه از سر و صدای بیرون از منزل راحت باشیم. اما چگونه بهترین پنجره دوجداره رو انتخاب کنیم؟ در این مقاله به ۴ فاکتور مهم اشاره می‌کنیم که بهتره هنگام انتخاب پنجره دوجداره اونها رو جدی بگیریم.

۴ نکته مهم در انتخاب بهترین پنجره دوجداره

پروفیل مصرفی مرغوب

اولین مورد ظاهر پروفیل است که باید سفید، شفاف و صاف باشد. همچنین رنگ آن ثابت باشد و تغییر نکند. ضخامت دیواره‌ی خارجی پروفیل مرغوب حدود ۳ میلیمتر است. پروفیل از مواد اولیه‌ای ساخته شده باشد که نو باشد و بازیافتی نباشد. همچنین در مقابل ضربه مقاوم باشد. نکته آخر اینکه پروفیل، قابلیت جوش‌پذیری مناسب را داشته باشد.

شیشه مصرفی

یکی از نکات مهم که از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کند، شیشه مناسب است. شیشه‌ای که در پنجره‌های دوجداره استفاده می‌شود، بسیار شبیه شیشه پنجره‌های تک‌جداره است با این تفاوت که در مقابل اشعه مضر خورشید نیز مقاوم است.

راهنمای انتخاب بهترین پنجره دوجداره و شیشه مناسب
انتخاب شیشه مناسب برای درب و پنجره دوجداره

عامل دیگری که در کاهش مصرف انرژی موثر است، فضای خالی بین دو شیشه است که نوع جنس آن مهم‌ترین مورد در کارایی مناسب پنجره دوجداره است. تمام شیشه‌ها باید از جنس فلوت درجه یک و کاملاً صاف باشند. قطر شیشه‌های دوجداره بیش از ۲۰ میلیمتر (قطر ۲۴ میلیمتر عالی است) ضخامت دارند.

یراق‌آلات مناسب

منظور از یراق‌آلات مناسب پنجره دوجداره، تمام قطعات کوچکی است که روی قسمت‌های مختلف پروفیل و لنگه‌های پنجره سوار می‌شوند. به ۴ مورد از یراق‌آلات پنجره دوجداره به‌صورت خلاصه اشاره می‌کنیم:

اسپانیولت: که در طول پروفیل را به چارچوب قفل می‌کند.

لولا: لولای استاندارد و مناسب باید بتواند وزن درب و پنجره دوجداره را به‌خوبی تحمل کند.

دستگیره: اهرمی که روی لنگه بازشو نصب می‌شود که می‌توان به‌وسیله آن پنجره را باز و بسته کرد.

جلوقفلی: از آلیاژی به‌نام زاماک ساخته می‌شود که مقاومت بالایی دارد و می‌تواند وزن میان لنگه‌ها و فریم را تحمل کند.

نصب حرفه‌ای (جمع‌بندی)

حتی اگر از بهترین مواد اولیه مصرفی و بهترین شرکت‌های تولیدکننده پروفیل upvc استفاده کنید، مهم‌ترین فاکتور در این ۴ مورد، نصب حرفه‌ای درب و پنجره دوجداره می‌باشد. مجموعه حاصلی UPVC تمام پروژه‌های خود را توسط افراد متخصص و آموزش دیده به انجام می‌رساند و لازم نیست نگران این باشید که کار به‌خوبی به پایان می‌رسد یا نه. چرا که کیفیت کار خود و رضایت شما رو تضمین می‌کنیم تا شما هم مجموعه حاصلی UPVC را به نزدیکان‌تان پیشنهاد دهید.

با شماره 09121050099 تماس بگیرید تا شما رو بهتر راهنمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت خدمات تعمیر درب و پنجره

کامل ترین لیست قیمت و هزینه های خدمات تعمیرات درب و پنجره دوجداره ۱۴۰۲ شرکت حاصلیupvc(کارشناسی شده و با رعایت انصاف)