جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc

قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc

هر آنچه باید از قیمت و برترین برندهای دستگیره درب یو پی وی سی upvc بدانید

هر آنچه باید از قیمت و برترین برندهای دستگیره درب یو پی وی سی upvc بدانید

قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc را در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم . در این مطلب شما را با انواع مدل ها و قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc آشنا می‌کنیم و به معرفی مشخصات فنی و برترین برندهای تولید کننده دستگیره های یو پی وی سی upvc می‌پردازیم تا به شما در رسیدن به بهترین انتخاب کمک کنیم.

قیمت خرید دستگیره درب یو پی وی سی upvc

قیمت خرید دستگیره درب یو پی وی سی upvc

قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc به موادی که در ساخت آن مصرف شده است بستگی دارد و بسته به آن قیمت متفاوتی به مشتری ارائه می‌شود. معمولا در ساخت این نوع دستگیره ها از آلومینیوم یا پلاستیک استفاده می‌شود و این می‌تواند در قیمت نهایی محصول تفاوت ایجاد کند. علاوه بر جنس مواد به کار رفته، نوع ابزار، اندازه و برندی که انتخاب می‌کنید نیز در قیمت نهایی تاثیرگذار هستند. برای برآورد دقیق قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید یا از بخش محصولات سایت اطلاعات لازم را بررسی کنید.

مقایسه قیمت دستگیره های یو پی وی سی upvc

دستگیره های یو پی وی سی upvc کاربردهای مختلفی دارد که شامل دستگیره پنجره یک طرفه و دوطرفه، دستگیره مخفی پنجره، دستگیره درب سوئیچی، موشکی و هتلی می‌شود. دستگیره یک طرفه پنجره یو پی وی سی رایج ترین نوع است و جنس آلومینیومی‌آن بازه ای در حدود صد هزار تا صد و پنجاه هزار تومان دارد.

اگر لازم باشد پنجره یا درب از دو طرف باز شود، از دستگیره های دوطرفه باید استفاده شود که معمولا از یک سمت امکان قفل شدن دارند. این نوع دستگیره بیشتر برای درب سرویس بهداشتی و حمام و پنجره هایی مناسب است که از دو طرف باز می‌شوند و از صد و پنجاه هزار تومان به بالا قیمت دارند.

قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc مانند دیگر لوازم مشابه به عواملی نظیر کیفیت، رنگ و نوع قفل دستگیره، طراحی، نوع بازشو و یراق آلات به کار رفته در آن بستگی دارد. خرید دستگیره های بی کیفیت باعث ضرر و زیان ناشی از خرید مجدد می‌شود. توصیه ما این است که به جای خرید دستگیره های بی کیفیت، از برندهای معروف و دارای کیفیت خود خریداری کنید.

مدل های دستگیره درب یو پی وی سی upvc

مدل های دستگیره درب یو پی وی سی upvc

بر اساس نوع بازشو، دستگیره های یو پی وی سی با اهداف مختلفی تولید می‌شوند که هر کدام عملکرد متفاوتی دارند. اولین مدلی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم دستگیره یک طرفه پنجره upvc است که در پنجره های لولایی استفاده می‌شود و به خاطر یراق آلات ساده اش از ارزان ترین مدل های دستگیره در بازار است.

دستگیره های دو طرفه یو پی وی سی upvc در درب و پنجره هایی به کار می‌روند که باید از دو طرف باز شوند. اگر ضریب امنیت یا حریم شخصی مکان اهمیت داشته باشد، مدل هایی باید خریداری شود که از یک طرف قفل می‌شوند. دستگیره های باریک دو طرفه مدل دیگری از این دسته هستند که فقط از نظر ضخامت باریک تر هستند. دیگر مدل های دستگیره درب یو پی وی سی upvc شامل درب سرویسی است که برای سرویس بهداشتی و حمام استفاده می‌شود و قسمت داخلی آن قفل می‌شود.

اگر خانه ویلایی دارید، یا تراس و بالکن باصفایی دارید، از دستگیره درب سوئیچی غافل نشوید. این مدل هم مشابه دستگیره سرویسی است، اما برای قفل کردن دستگیره می‌توانید از کلید استفاده کنید.

دستگیره درب موشکی برای پنجره های سایه بانی و مدل هایی استفاده می‌شود که دسترسی به آنها سخت است. در ساخت این دستگیره از چفت ضامن دار استفاده می‌شود تا پس از آزاد شدن پنجره باز شود. برای مثال، از این مدل بیشتر در پنجره حمام و سرویس بهداشتی استفاده می‌شود.

دستگیره های هتلی فاقد اهرم و هندل هستند و بدین ترتیب امنیت بیشتری را برای آن مکان فراهم می‌کنند. از این مدل بیشتر در مراکز عمومی‌و مکان هایی استفاده می‌شود که افراد غریبه زیادی رفت و آمد دارند، مانند هتل ها و ادارات. برای اطلاع از قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc با ما تماس بگیرید.

دستگیره درب ضد زنگ یو پی وی سی upvc

دستگیره درب ضد زنگ یو پی وی سی upvc

در تولید درب و پنجره های سعی می‌شود از مواد مرغوب و باکیفیتی استفاده شود تا زیبایی درب و پنجره به خوبی نمایان شود. پس باید از جنسی استفاده کرد که ویژگی های خوب و عمر بالایی داشته باشد. دستگیره درب ضد زنگ یو پی وی سی upvc از گزینه هایی است که برای درب و پنجره هایی توصیه می‌شود که در معرض رطوبت زیاد قرار دارند. همچنین از آنها می‌توانید برای درب هایی استفاده کنید که تردد زیادی از آنها صورت می‌گیرد. ضد زنگ بودن دستگیره باعث حفظ زیبایی ظاهری و دوام قسمت های داخلی دستگیره می‌شود و باعث می‌شود با توجه به طول عمر ابزار، قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc به صرفه باشد.

نصب دستگیره درب یو پی وی سی upvc

نصب دستگیره درب یو پی وی سی upvc

برای نصب دستگیره درب یو پی وی سی upvc از نصاب متخصص استفاده کنید تا از اجرای صحیح کار اطمینان حاصل کنید و به یراق آلات و درب و پنجره آسیبی وارد نشود. گاهی حتی درست نبستن یک پیچ باعث می‌شود که رگلاژ به خوبی انجام نشود و عملکرد درب و پنجره با مشکل روبه رو شود. برای نصب ابتدا باید دستگیره را در حالت باز شدن، یعنی 90 درجه، قرار دهید. با چرخاندن دستگیره به سمت راست یا چپ می‌توانید کاور پیچ را کنار بکشید و آن را ببینید. پیچ ها را در محل سوراخ قرار دهید و سفت کنید تا دستگیره در جای خود محکم شود.

مشخصات فنی دستگیره های یو پی وی سی upvc

مشخصات فنی دستگیره های یو پی وی سی upvc

این دستگیره ها معمولا از پلاستیک و انواع فلزات مانند برنج یا آلومینیوم ساخته می‌شوند و به همین دلیل قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc در بازار تنوع زیادی دارد.

در خرید دستگیره های یو پی وی سی upvc دقت کنید که دستگیره ها از طول مناسب برخوردار باشد و تو خالی نباشند تا عمر و عملکرد مناسبی را به شما ارائه دهند. اهرم بلند باعث می‌شود که فشار وارد شده به دستگیره و اسپانیولت کمتر باشد و راحت تر بتوانید درب و پنجره را باز کنید. همچنین، از انتخاب دستگیره های سبک نیز خودداری کنید، زیرا حاکی از آلیاژ نامناسب و بی کیفیت هستند.

در هنگام خرید دستگیره به نقاط پرچ اهرم به صفحه دستگیره دقت کنید. یک دستگیره با کیفیت دارای نقاط پرچ تمیزی است که به صورت اصولی و با دستگاه ایجاد شده اند.

فنر دستگیره نیز از دیگر قسمت های آن است که باید دارای انعطاف خوبی باشد. یک دستگیره خوب، خشک یا بیش از حد نرم نیست و می‌تواند اهرم را به خوبی در حالت 90 درجه نگه دارد. سایر مشخصات فنی مهم برای دستگیره های یو پی وی سی upvc عبارتند از:

  • صفحه اصلی دارای ضخامت استاندارد جهت جلوگیری از شکستن دستگیره
  • زوار جای پیچ مقاوم و وجود روکش پلاستیکی روی پیچ ها برای ظاهر بهتر
  • مقاومت بالای پروفیل دستگیره برای جلوگیری از آسیب ناشی از فشار هنگام نصب و رگلاژ

برندهای معتبر دستگیره درب یو پی وی سی upvc

در حال حاضر بهترین برندهای دستگیره درب یو پی وی سی upvc در بازار ساخت کشور ترکیه و آلمان هستند. برندهای ایرانی نیز کیفیت و قیمت مناسبی را ارائه کرده اند.

برند روتو آلمان

این شرکت بیش از 75 سال سابقه دارد و محصولات آن قبل از فروش تمام تست های مقاومت در برابر زنگ زدگی و آب را پشت سر می‌گذارند. میانگین تست آب و نمک محصولات این شرکت بیش از دو هزار ساعت است، در حالی که این رقم در مورد اکثر برندها حدود هشتصد ساعت است. با وجود چهار مرحله تست کیفیت و طول عمر بیش از ده سال، قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc این برند کاملا به صرفه و دارای توجیه اقتصادی است.

برند GU آلمان

 عمر و دوام بالای محصول از ویژگی های این محصول است که شرکت تولید کننده برای اطمینان از آن اقدام به انجام تست های متعدد برای بررسی کیفیت محصولاتش می‌کند. در ساخت محصولات GU از آلیاژ با کیفیت استفاده می‌شود، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که دستگیره های شما پس از مدتی دچار خوردگی نمی‌شوند. همچنین چند لایه رنگ کاری روی محصول صورت می‌گیرد تا دیگر شاهد کمرنگ شدن دستگیره ها پس از مدتی نباشید.

برند winx ترکیه

این برند ساخت ترکیه است و جز برترین تولیدکنندگان لوازم صنعت یو پی وی سی upvc در ترکیه است. این برند انواع مدل های دستگیره درب و پنجره یو پی وی سی upvc را در طراحی زیبا و کیفیت عالی تولید می‌کند و به دلیل قیمت مناسب جایگاه خوبی در بازار دارد.

برند ورنه ترکیه

تنوع محصول و ارائه انواع دستگیره های یو پی وی سی upvc از ویژگی های این برند است که خدمات به مشتری و کیفیت بالای محصول جز اولویت های شرکت است. قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc در این برند با توجه به کیفیت و زیبایی محصول کاملا به صرفه است.

برند VHS ترکیه

این برند از سال 1997 تا به حال در صنعت تولید یراق آلات یو پی وی سی فعال بوده است و تمام نیازهای مشتری از قفل و دستگیره یو پی وی سی تا سایر تجهیزات مربوط به درب و پنجره را برآورده می‌کند. آبکاری و نوع تولید این برند بسیار باکیفیت است و می‌توانید اطمینان داشته باشید که با خرید آن تا مدتها بدون مشکل می‌توانید از آن استفاده کنید.

دستگیره درب یو پی وی سی upvc با قفل امنیتی

دستگیره درب یو پی وی سی به دلیل ضد آب بودن، عایق بودن و عمر و دوام بالا از محبوبیت بالایی در بازار برخوردار است. به همین دلیل تولیدکنندگان قفل هوشمند از آنها نیز غافل نمانده و انواع دستگیره های یو پی وی سی upvc را با قفل امنیتی به بازار ارائه کرده اند.

از مزایای برخی از مدل های دستگیره درب یو پی وی سی upvc با قفل امنیتی می‌توان به باز شدن اتوماتیک درب در زمان آتش سوزی اشاره کرد که امکان تخلیه سریع محل بدون زدن رمز را فراهم می‌کند. قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc با قفل امنیتی بسته به نوع امکاناتی که دارد متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

دستگیره درب یو پی وی سی upvc مقاوم در برابر آب و رطوبت

دستگیره درب یو پی وی سی upvc مقاوم در برابر آب و رطوبت

در مناطقی که از رطوبت بالایی برخوردار است، باران های موسمی‌زیادی می‌بارد و هوا گرم است، توصیه می‌شود از دستگیره درب یو پی وی سی upvc مقاوم در برابر آب و رطوبت استفاده شود.

دقت داشته باشید که دستگیره درب یو پی وی سی که برای شرایط آب و هوایی ایران خریداری می‌شود باید بتواند سرمای زمستان را تحمل کند و در مناطق گرمسیری دچار زنگ زدگی و زردی نشود. دستگیره های یو پی وی سی upvc به خصوص انواعی که از پلاستیک ساخته شده اند، در برابر زنگ زدگی، گرما و سرما مقاوم هستند و طول عمر بالایی را در این مناطق آب و هوایی از خود نشان می‌دهند.

دستگیره درب یو پی وی سی upvc با قابلیت تنظیم

اگر نمی‌دانید سایز قفل و درب شما چقدر است، دستگیره درب یو پی وی سی upvc با قابلیت تنظیم را به شما پیشنهاد می‌کنیم که روی 95 درصد از قفل و درب ها قابل اجراست. این مدل دستگیره ها به صورت کشویی به سمت بالا و پایین می‌لغزد و کاملا روی سوراخ قفل تنظیم می‌شود. همچنین ارتفاع آن به حدی است که می‌تواند انواع سوراخ های پیچ را پوشش دهد.

دستگیره درب یو پی وی سی upvc از طول عمر و زیبایی خوبی برخوردار است و با سایر اجناس مشابه می‌تواند به خوبی رقابت کند. در صورتی که هر گونه سوالی در مورد مدل ها و قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc دارید، با ما تماس بگیرید.

ارزان ترین قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc در تهران

درب های سرویس، بالکن و تراس این روزها اغلب از مدل یو پی وی سی است. دستگیره درب یو پی وی سی upvc جزو مهم ترین بخش هایی یک درب یو پی وی سی می‌باشد. عملکرد صحیح درب های دوجداره به صورت کامل وابسته به کارکرد دقیق دستگیره دارد. درب های دوجداره را اغلب با دستگیره های سوئیچی تجهیز می‌کنند.

قیمت دستگیره درب یو پی وی سی upvc به مدل و کیفیت آن هم وابسته است. یعنی اگر اجزای تشکیل دهنده دستگیره درب یو پی وی سی توان و قدرت کافی نداشته باشند، نصب درب هیچ فایده ای نخواهد داشت.

این دستگیره ها می‌توانند علاوه بر آن که می‌توانند در باز و بسته شدن درب نقش اصلی را ایفا کنند، در قفل کردن درب هم تاثیرگذار هستند. دستگیره های مدرن که در درب های دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرند، به صورت سوئیچی عمل می‌کنند. پس می‌توانند به راحتی همزمان امکان قفل شدن درب را هم فراهم کنند.

در صورت آسیب دیدن دستگیره درب یو پی وی سی، امکان باز و بسته کردن آن وجود نخواهد داشت. شرکت های تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی، دستگیره ها را با توجه به کاربرد تعبیه می‌کنند. در واقع طراحی و تولید تمام بخش های تشکیل دهنده درب و پنجره یو پی وی سی به عهده شرکت تولید کننده است. دستگیره درب یو پی وی سی upvc هم یکی از موارد مهم هنگام طراحی و تولید درب های دوجداره محسوب می‌شود.

شرکت حاصلی می‌تواند ارزان ترین مدل های دستگیره درب یو پی وی سی upvc را در اختیار شما قرار دهد. در حقیقت تمام درب های یو پی وی سی ساخته شده در شرکت تولیدی حاصلی، از بالاترین کیفیت بهره مند بوده و در عین حال قیمت مناسبی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت خدمات تعمیر درب و پنجره

کامل ترین لیست قیمت و هزینه های خدمات تعمیرات درب و پنجره دوجداره ۱۴۰۲ شرکت حاصلیupvc(کارشناسی شده و با رعایت انصاف)