جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران موضوعی است که قصد داریم در این مقاله نکات مهمی را برای شما بازگو کنیم؛ پنجره ها نقش جدا کننده و حائل میان فضای داخلی و بیرونی خانه ها را دارند و از ورود هوای بیرون و همچنین آلودگی ها به محیط داخل خانه جلوگیری می‌نمایند.

بنابراین کیفیت این پنجره ها نقش بسزایی در آرامش خانه هایمان خواهد داشت. بدون شک امروزه پنجره های دوجداره upvc بهترین انتخاب بوده و خیال شما را از بابت ورود هر نوع آلودگی محیطی و صوتی راحت خواهد کرد.

علاوه بر پنجره های دوجداره، درب های upvc نیز یکی از بهترین انتخاب ها برای محل هایی مانند: سرویس بهداشتی، حیاط و تراس می‌باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی ها و مزایای خرید درب و پنجره دوجداره upvc در این قسمت کلیک کنید.

اگرچه در کیفیت و ویژگی های منحصر به فرد درب و پنجره های دوجداره upvc شکی نخواهد بود اما این محصولات پس از گذر زمان ممکن است دچار خرابی ها و آسیب هایی شوند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با آسیب های درب و پنجره یو پی وی سی و تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران را به ما بسپارید

 تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران را به ما بسپارید
تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

شاید برخی از افراد تصور کنند تعمیرات درب و پنجره دوجداره upvc آنچنان سخت نیست و افراد بدون تخصص نیز می‌توانند اقدام به تعمیرات آن نمایند. در صورتی که این چنین نیست و این موضوع نیازمند تخصص و آموزش های قبلی می‌باشد.

تمامی تعمیرکارانی که در مجموعه ی حاصلی مشغول به کار هستند؛ کاملا کاربلد و دوره دیده می‌باشند و از پس تمامی تعمیرات ممکن برای درب و پنجره دوجداره upvc بر خواهند آمد.

هر نوع خرابی و یا آسیبی که به درب و پنجره ی دوجداره ی شما وارد شده باشد به راحتی و با وجود تعمیرکاران ما قابل حل خواهد بود. ما در مجموعه ی حاصلی کلیه ی خدمات مربوط به تعمیرات درب و پنجره دوجداره upvc را در غرب و تهران و سایر نقاط ارائه می دهیم.
عزیزانی که در مناطق غربی تهران بزرگ مانند: شهرک غرب، صادقیه، جنت آباد، تهرانسر، گیشا، پونک و… سکونت دارند در صورتی که نیاز به هر یک از خدمات مربوط به تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

نشانه های خرابی درب و پنجره دوجداره upvc

نشانه های خرابی درب و پنجره دوجداره upvc
تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

همانطور که گفته شد درب و پنجره های دوجداره upvc کیفیت بالایی داشته و استفاده از آنها مزایای زیادی به دنبال خواهد داشت. و اما هر وسیله ای هر چقدر هم با کیفیت باشد باز هم در مواردی احتمال دارد بنا به هر دلیل دچار خرابی شود.

پنجره های یو پی وی سی نیز همانطور می‌باشند و در مواقعی ممکن است نیاز به تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران داشته باشید. پس از خرابی درب و پنجره دوجداره upvc می‌بایست هرچه سریعتر با تعمیرکاران مجرب تماس حاصل نمایید.

و اما شاید این سوال را بپرسید که از کجا بفهمیم درب و پنجره دوجداره ما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرات دارد؟ پاسخ به این سوال را در این قسمت بازگو خواهیم کرد.
نشانه های خرابی درب و پنجره دوجداره upvc به شرح زیر می‌باشند:

 • نشت رطوبت و آب از اطراف درز درب و پنجره upvc به داخل خانه

یکی از نشانه هایی که به محض مشاهده باید با مرکز تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران تماس حاصل نمایید نشت آب به داخل خانه است. در صورتی که حین باران مشاهده کردید آب از قسمت های مختلف درز درب و پنجره دوجداره وارد خانه می‌شود یعنی درب و پنجره شما از عایق مناسبی نداشته و نیاز به تعمیرات دارد.

 • ورود هوای سرد و یا گرم در فصل زمستان و تابستان

یکی از مهم ترین ویژگی های درب و پنجره دوجداره عایق حرارتی آن است که از ورود آب و هوای بیرون به محیط داخل جلوگیری می نماید.

در صورتی که متوجه شدید عایق حرارتی درب و پنجره دوجداره شما دچار کوچکترین مشکلی شده و هوای گرم یا سرد به داخل خانه نفوذ می‌کند احتمالا مشکل از درز بندی خواهد بود. بنابراین بهتر است هرچه سریعتر اقدام به تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران نمایید.

 • شل شدن لاستیک های درزبندی اطراف درب و پنجره ها

یکی دیگر از نشانه هایی که خرابی درب و پنجره دوجداره را نشان می‌دهد شل شدن لاستیک های درزبندی است. شل شدن لاستیک ها در ادامه ممکن است مشکلات بعدی مانند از بین رفتن عایق حرارتی و… را به دنبال داشته باشد. بنابراین بهتر است هرچه سریعتر با ما تماس بگیرید و تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران را به ما بسپارید.

 • باز ماندن درز های درب و پنجره دوجداره و بسته نشدن آن

و اما یکی دیگر از نشانه هایی که به راحتی قابل مشاهده خواهد بود کیپ نشدن درب و پنجره های دوجداره upvc است. این موضوع نه تنها باعث ورود و خروج هوای داخل خانه می‌شود بلکه امنیت خانه های شما را نیز به خطر خواهد انداخت. در نتیجه بهتر است در اسرع وقت اقدام به تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران نمایید.

 • خم شدن لولای درب و پنجره و یا شکستن آنها

لولای درب و پنجره دوجداره و به طور کلی یراق آلات آنها نقش مهمی در سلامت درب و پنجره دوجداره خواهند داشت. و در صورتی که در حین استفاده از این درب و پنجره مشاهده کردید هر یک از قطعات مانند لولای درب و پنجره دچار شکستگی و یا خمیدگی هستند باید به فکر تعمیرات باشید. در مجموعه حاصلی علاوه بر تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران فرایند تعویض قطعات نیز به خوبی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 • ورود سرو صدا های بیرون خانه به داخل

و اما زندگی در شهر های پر سر و صدا به خصوص تهران؛ نیاز افراد را به استفاده از درب و پنجره های دوجداره upvc دو چندان نموده است. این پنجره ها تا حد زیادی از آلودگی صوتی و ورود سر و صدا به داخل خانه جلوگیری می‌نمایند.

در صورتی که درب و پنجره های دوجداره دچار خرابی و آسیب شده باشند نمی‌توانند این وظیفه را به خوبی انجام دهند. در نتیجه زمانی پنجره های شما نتوانستند از ورود سر و صدا به داخل خانه جلوگیری کنند باید به دنبال عیب یابی آنها باشید.

 • باز و بسته شدن سخت درب و پنجره های دوجداره

یکی دیگر از نشانه هایی که می‌تواند ناشی از خرابی دستگیره ها و یا مشکلات جدی تری مانند رگلاژ نبودن پنجره باشد؛ باز و بسته شدن پنجره ها به سختی است. درب و پنجره های یو پی وی سی در صورتی که سالم باشند به راحتی و با اندکی فشار باز و بسته می‌شوند. در صورتی که درب و پنجره شما به راحتی باز و بسته نشد یعنی دچار آسیب هایی شده است.

تمامی مواردی که در بالا گفته شد از مواردی هستند که خرابی درب و پنجره دوجداره upvc را نشان می‌دهند. در صورتی که هر یک از این علائم و نشانه ها را مشاهده کردید می‌بایست در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

تعمیرکاران مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به خانه شما رسانده و پس از عیب یابی اقدام به تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران می‌نمایند.

لازم به ذکر است به منظور جلوگیری از خرابی های بیشتر و آسیبهای احتمالی هرگز خودتان اقدام به عیب یابی و تعمیرات درب و پنجره دوجداره نکنید.

تعمیر به موقع درب و پنجره دوجداره upvc چه مزایایی دارد؟

تعمیر به موقع درب و پنجره دوجداره upvc چه مزایایی دارد؟
تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

در قسمت قبل با نشانه هایی که نیاز به تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران دارند آشنا شدید. و گفتیم که بهتر است در صورت مشاهده هر یک از آنها در اسرع وقت با مشاورین ما در مجموعه حاصلی تماس بگیرید.

توجه داشته باشد که به موقع بودن تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران اهمیت بالایی دارد زیرا اگر زمان زیادی از خرابی درب و پنجره بگذرد ممکن است باعث آسیب های بیشتر و خطرات بدتری شود.

در صورتی که درب و پنجره دوجداره را در زمان درست تعمیر کنید؛ مشکلات به وجود آمده به طو کامل تری از بین می‌رود و آسیبی به دیگر قطعات وارد نخواهد شد.

همچنین از هدر رفتن بیشتر انرژی جلوگیری می‌نماید و کارایی درب و پنجره دوجداره هر چه زودتر باز خواهد گشت. از دیگر مزایای تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران در زمان درست می‌توان به کاهش هزینه های مربوط به تعمیر اشاره کرد.

نکات مهم برای نگهداری از درب و پنجره دوجداره upvc

نکات مهم برای نگهداری از درب و پنجره دوجداره upvc
تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

همانطور که گفته شد درب پنجره های دوجداره یو پی وی سی ممکن است پس از مدتی استفاده دچار مشکلات و آسیب های احتمالی شوند.

اگرچه برخی از این مشکلات ربطی به نوع نگهداری نداشته و خود به خود و در اثر عوامل محیطی به وجود می‌آیند اما بهتر است برخی از نکات را در استفاده از این درب و پنجره ها در نظر بگیرید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

اولین و مهمترین اقدام بررسی شرایط درب و پنجره های دوجداره در زمان های معین است. توجه داشته باشید که قسمت های مختلف درب و پنجره دوجداره مانند: یراق آلات، درزبندی، سلامت شیشه و… را باید در دوره های زمانی معین برسی نمایید.

به عنوان هر دو ماه یکبار و یا حداکثر هر شش ماه یکبار لازم است اجزای مختلف درب و پنجره دوجداره را بررسی نمایید. با این بررسی ها خرابی ها و مشکلات کوچک خیلی زود تشخیص داده می‌شوند و مراحل تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران زودتر انجام خواهد شد. همچنین با این بررسی ها از مشکلات و خرابی های بزرگتر جلوگیری خواهد شد.

یکی دیگر از پیشنهاد ها برای بررسی درب و پنجره دوجداره؛ بررسی آنها پس از شرایط آب و هوایی جدید است. به عنوان مثال در شرایطی که شاهد بارش باران و برف و یا شرایطی مانند طوفان بودید باید حتما اقدام به بررسی شرایط درب و پنجره دوجداره نمایید.

در برخی مواقع ممکن است عوامل طبیعی مانند باد و باران خرابی هایی را در درب و پنجره ایجاد کنند. با بررسی آنها و در صورت نیاز تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران می‌توانید از خطرات بعدی جلوگیری نمایید.

همچنین در زمان هایی که فصل تغییر می‌کند و شاهد تغییرات آب و هوایی هستیم نیز بهتر است اقدام به بررسی درب و پنجره دوجداره خود کنید.

در اوایل فصل سرد و گرم حتما درب و پنجره ها چک کنید و در صورت نیاز برای تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران و همچنین رگلاژ آنها با مجموعه ی حاصلی تماس بگیرید. با این کار از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری خواهید کرد.

علاوه بر بررسی دوره ای و نکاتی که درباره ی آن گفتیم؛ برخی از موارد دیگر را نیز بهتر است برای جلوگیری خرابی ها و تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران رعایت کنیم. این نکات مهم به شرح زیر می‌باشند:

 • در بررسی های دوره ای که انجام می‌دهید بهتر است قطعات مکانیکی درب و پنجره دوجداره مانند لولا ها را روغن کاری نمایید.
 • در صورتی که مشاهده کردید یراق آلات موجود در درب و پنجره از حالت رگلاژ خارج شده اند با مرکز تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران تماس حاصل کنید و اقدام به رگلاژ مجدد آنها نمایید.
 • نکته ی مهم دیگر نظافت درب و پنجره ها است که می‌بایست در مدت زمان معین به آن رسیدگی نمایید. لاستیک های موجود و درز های پنجره دوجداره بهتر است با استفاده از دستمال آغشته به صابون تمیز شوند. همچنین قسمت های دیگر درب و پنجره را نیز حتما باید در فواصل زمانی منظم نظافت نمایید.
 • برای جلوگیری از خرابی و آسیب های احتمالی به درب و پنجره دوجداره در زمان های نقاشی، بنایی و هرگونه تعمیرات روی آنها را پوشانده تا رنگ و مصالح ساختمانی به درب و پنجره شما آسیبی وارد نکنند.
 • نکته ی مهم دیگر پیچ ها و دستگیرهای درب و پنجره دوجداره هستند که باید چک شوند. در صورتی که پیچ ها و یا دستگیره ها شل باشند بهتر است هرچه سریعتر اقدام به تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران نمایید.

همچنین اگر سوالی درباره تعمیر درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران دارید میتوانید از قسمت تماس با ما، با متخصصان حاصلی یو پی وی سی ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت خدمات تعمیر درب و پنجره

کامل ترین لیست قیمت و هزینه های خدمات تعمیرات درب و پنجره دوجداره ۱۴۰۲ شرکت حاصلیupvc(کارشناسی شده و با رعایت انصاف)