جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران

رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران

رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران موضوعی است که در این مقاله قصد پرداختن به آن را داریم. شاید در ابتدا این سوال برای شما پیش آید که رگلاژ درب و پنجره دوجداره چیست و چه زمان هایی نیاز به این خدمات خواهید داشت.

ممکن است تا به حال برای شما پیش آمده باشد که در خانه و یا محل کار زمانی که می‌خواهید پنجره دوجداره را باز کنید تا از هوای بیرون لذت ببرید شاهد بروز ایراد و گیر در چارچوب پنجره دوجداره باشید.

در این شرایط وارد کردن فشار و زور بر روی درب و پنجره دوجداره موجب آسیب و خرابی آنها خواهد شد. در چنین شرایطی تنها راه چاره رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران است. با رگلاژ به موقع درب و پنجره دوجداره upvc خیالتان از بابت هرگونه ایراد و گیر در باز و بسته شدن پنجره ها راحت خواهد بود.
در ادامه با ما همراه باشید تا با رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران و همه چیز درباره ی آن آشنا شوید.

رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران به چه معنا است؟

رگلاژ پنجره دوجداره به چه معنا است؟

در ابتدا این سوال مطرح می‌شود که رگلاژ درب و پنجره دوجداره به چه معنا است و چگونه انجام می‌شود؟

پنجره های دوجداره هنگام نصب به طور کامل رگلاژ می‌شوند و به گونه ای تنظیم می‌شوند که هیچ فاصله ای میان قاب پنجره و دیوار نباشد. همچنین تمامی تنظیمات اعم از عدم وجود فاصله میان قاب و بازشو پنجره و عدم وجود هرگونه گیر در باز و بسته شدن درب پنجره دوجداره انجام می‌شوند. با وجود این تنظیمات پنجره های دوجداره به طور کامل در برابر گرما و سرما، آلودگی ها و سر و صدا عایق می‌شوند.

و اما پس از گذشت مدتی ممکن است این درب و پنجره ها از حالت رگلاژ خارج شوند و نیاز به رگلاژ مجدد داشته باشند. رگلاژ نبودن بدین معنا است که حین باز و بسته شدن درب ها لنگه ی بازشو به فریم پنجره گیر می‌کند و به راحتی نمی‌توانید پنجره را باز و بسته کنید.

در چنین شرایطی باید با مراکز رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران تماس حاصل نمایید و درخواست خود را ثبت نمایید. توجه داشته باشید که اگر رگلاژ درب و پنجره دوجداره را به تعویق بیندازید ممکن است مشکلات درب و پنجره ها بیشتر شوند و نتوانید به راحتی آنها را برطرف نمایید.

برای رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران از متخصصین کمک بگیرید

برای رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران از متخصصین کمک بگیرید

 

همانطور که میدانید استفاده از درب و پنجره های دوجداره تنها زمانی کارآمد خواهد بود که به طور کامل عایق باشند و مراحل رگلاژ آن به خوبی انجام شده باشد. توجه داشته باشید که رگلاژ درب و پنجره همانند نصب آن یک اقدام تخصصی است که باید توسط افراد حرفه ای انجام شود.

متخصصین ما در مجموعه ی حاصلی کاملا دوره دیده می‌باشند و خدمات مربوط به تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران به بهترین نحو ممکن انجام خواهند داد. در صورتی که انتظار خدمات حرفه ای در این زمینه دارید مجموعه ی حاصلی این نوید را به شما عزیزان می‌دهد که تمامی خدمات با کیفیت بالا انجام شود.

در صورتی که ساکن مناطق شرقی شهر تهران مانند: نارمک، امام حسین، تهرانپارس، نیرو هوایی، نظام آباد، خاک سفید، هفت حوض، پیروزی، آهنگ، حکیمیه و… هستید؛ برای دریافت خدمات رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران با مجموعه حاصلی تماس بگیرید.

از جمله خدماتی که مجموعه حاصلی به شما عزیزان در شرق تهران ارائه می‌کند میتوان به مواردی به شرح زیر اشاره کرد:

 • تعویض شیشه های شکسته در پنجره دوجداره
 • رگلاژ کاکل درب و پنجره دوجداره و بهبود عایق بندی آن
 • برطرف کردن ایراد ها و گیر های پنجره دوجداره حین باز و بسته شدن
 • رفع صداگیری درب و پنجره های دوجداره upvc
 • تعویض یراق آلات معیوب و از کار افتاده
 • آب بندی درب و پنجره دوجداره
 • تعمیر اسپانیولت و تعویض آن
 • تعویض لاستیک های درزبندی درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی
 • افزودن قابلیت بازشو به مدل های پنجره ثابت و یا تغییر جهت بازشو پنجره

تمامی موارد ذکر شده از خدماتی هستند که سرویسکاران مجموعه حاصلی مسلط به آنها بوده و این خدمات را با کیفیت بالا ارائه می‌کنند. قیمت خدمات رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران نیز کاملا مقرون به صرفه می‌باشند و خیال شما از این بابت راحت خواهد بود.

شیشه و زیر شیشه چه نقشی در رگلاژ پنجره های دوجداره دارند؟

شیشه و زیر شیشه چه نقشی در رگلاژ پنجره های دوجداره دارند؟

شیشه یکی از مهم ترین اجزای پنجره های دوجداره هستند که در مراحل رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران نیز اهمیت بالایی دارند. نقش شیشه در رگلاژ درب و پنجره دوجداره آنقدر بالا است که عملیات رگلاژ را نمیتوان بدون تنظیم وزن شیشه بر روی قاب پنجره و لنگه ی بازشو انجام داد.

در مراحل رگلاژ درب و پنجره دوجداره؛ تعمیرکاران ابتدا اقدام به رگلاژ شیشه می‌نمایند و سپس به سراغ قسمت های دیگر می‌روند. شیشه های پنجره باید به گونه ای قرار گیرند که وزن آن بر روی تمام قسمت های پروفیل تقسیم شود.

رگلاژ شیشه دوجداره با استفاده از اشیای پلاستیکی که زیر شیشه نام دارند انجام می‌شود زیر شیشه باید در قسمت های معین قرار گیرد تا شیشه ی دوجداره به خوبی بر روی قاب بنشیند.

و اما این زیر شیشه ها ممکن است به مرور زمان و در اثر برخی اتفاقات جابجا شوند. جابجایی زیر شیشه ها موجب جابجایی شیشه دوجداره شده و تنظیم وزن شیشه را دچار مشکل می‌کنند. در چنین شرایطی لنگه ی بازشو پنجره دچار افتادگی شده و حین باز و بسته کردن درب شاهد ایرادات و گیر هایی خواهید بود.

همانطور که میدانید زمانی که پنجره ایراداتی داشته باشد باید به دنبال رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران بروید. رگلاژ شیشه دوجداره در چنین شرایطی آنچنان با اهمیت است که در غیر این صورت شاهد مشکلات و خسارت های زیادی خواهید بود.

از جمله این مشکلات می‌توان به مواردی مانند: افتادن لنگه بازشو پنجره دوجداره، شکستن و خرد شدن شیشه دوجداره، شکستن لولا های پنجره دوجداره و… اشاره کرد.
بنابراین برای جلوگیری از این اتفاقات بهتر است درب و پنجره دوجداره را در زمان های لازم رگلاژ کنید و از بروز مشکلات بزرگتر جلوگیری نمایید.

رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران چند ساعت طول می کشد؟

رگلاژ درب و پنجره دوجداره چند ساعت طول می کشد؟

یکی دیگر از سوالاتی که ممکن است ذهن شما را درگیر کرده باشد مدت زمان تقریبی برای رگلاژ درب و پنجره دوجداره است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم مدت زمان تقریبی برای رگلاژ درب و پنجره دوجداره را نمی‌توان به طور دقیق بیان کرد. زیرا این موضوع به عواملی بستگی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

در قدم اول این موضوع به ابعاد پنجره و تعداد لنگه های آن دارد. بدیهی است که اگر ابعاد درب و پنجره های دوجداره شما بزرگتر باشد سرویسکاران زمان بیشتری را برای رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران نیاز خواهند داشت.

و اما علاوه بر تعداد و ابعاد درب و پنجره، نوع پنجره ها نیز در مدت زمان لازم برای رگلاژ درب و پنجره بیشتر خواهد بود.
همانطور که میدانید پنجره های دوجداره upvc مدل های زیادی مانند: ثابت، کشویی، آکاردئونی، تک حالته، دو حالته، دایره ای، فولکس واگنی و.. دارد. هر یک از این پنجره ها دارای ساختار متفاوتی بوده و یراق آلات خاص خود را دارند.

 • مدت زمان رگلاژ درب و پنجره های تک حالته

در ارتباط با رگلاژ این درب و پنجره ها نیز مدل پنجره تاثیرگذار خواهد بود. به عنوان مثال در مدل های ساده تر مانند پنجره های تک حالته، مدت زمان مراحل رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران کوتاه تر می‌باشد. و در مدل های پیشرفته تر که پیچیدگی بیشتری دارند مراحل رگلاژ طولانی تر خواهد بود.

علاوه بر نوع پنجره و ابعاد آن، مهارت و تخصص تعمیرکاران نیز در مدت زمان رگلاژ پنجره دوجداره تاثیرگذار خواهد بود. بسیارند افرادی که ادعای تخصص در این زمینه دارند اما و تجربه کافی مهارت کافی جهت تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره دوجداره ندارند.

بنابراین برای انجام هرچه بهتر مراحل رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران و کاهش زمان تقریبی این فرایند باید به سراغ متخصصین در این زمینه برویم. برای ثبت درخواست خود جهت رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران و یا مشاوره در این زمینه با مشاورین مجموعه حاصلی تماس بگیرید.

 • آموزش رگلاژ انواع پنجره دوجداره

همانطور که میدانید پنجره های دوجداره انواع و اقسام گوناگونی دارند و در خصوص رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران نیز نوع این پنجره ها مهم است. در این قسمت قصد داریم شما را با آموزش کلی رگلاژ انواع پنجره های دوجداره آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 • رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته

پنجره های دوجداره تک حالته همانطور که از نام آنها پیداست فقط در یک حالت قابلیت باز شدن دارند. به عنوان مثال جهت بازشو آنها یا عمودی است و یا افقی.

پنجره های دوجداره تک حالته همانند تمامی مدل های پنجره دوجداره ممکن است در اثر شرایطی نیاز به رگلاژ مجدد داشته باشند. رگلاژ این پنجره ها شامل مواردی مانند: رگلاژ شیشه دوجداره و تنظیم آن، رگلاژ لنگه بازشو و همچنین یراق آلات و لولا ها می‌باشد.

در ابتدا برای رگلاژ پنجره های تک حالته کاور پنجره با استفاده از آچار های مخصوص باز می‌شود. وقتی که کاور پنجره باز شد تمامی‌قسمت ها مانند پیچ ها، لولا و یراق آلات دیده می‌شوند و تعمیرکاران می‌توانند به راحتی اقدام به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران نمایند.

 • نحوه رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته توسط تعمیر کاران

تعمیرکاران در صورتی که بخواهند لنگه پنجره را به سمت بالا ببرند پیچ های موجود را در جهت حرکت عقربه های ساعت می‌چرخانند. و در صورتی که لنگه پنجره نیاز به حرکت به سمت پایین داشته باشند پیچ ها را خلاف جهت عقربه های ساعت می‌چرخانند.

پس از اینکه لنگه های پنجره رگلاژ شدند به سراغ رگلاژ لولا ها می‌رویم. لازم به ذکر است در پنجره های تک حالته به دلیل نیاز لولا ها به رگلاژ مراحل رگلاژ درب و پنجره دوجداره در شرق تهران پیچیده تر و طولانی تر می‌باشد.

رگلاژ لولا ها بدین صورت است که اگر بخواهیم لنگه پنجره به سمت بالا حرکت کند، باید پیچ های عمودی را باز و بسته کنیم. و پیچ های افقی نیر لنگه را به سمت چپ و راست حرکت می‌دهند.

پس از پایان مراحل رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران پنجره های تک حالته شما به طور کامل رگلاژ شده اند و خیال شما از بابت سلامت درب و پنجره راحت خواهد بود.

رگلاژ پنجره دوجداره کشویی چگونه انجام می شود؟

رگلاژ پنجره دوجداره کشویی چگونه انجام می شود؟

یکی دیگر از مدل هایی که طرفداران زیادی دارند پنجره های کشویی هستند. این پنجره ها معمولا در محل هایی نصب می‌شوند که فضای لازم جهت باز و بسته شدن لنگه ی بازشو پنجره دوجداره وجود نداشته باشد. لنگه ی بازشو این پنجره به صورت کشویی هستند و با استفاده از غلطک های مخصوص بر روی ریل حرکت می‌کنند.
ریل این پنجره ها و کشویی بودن آنها باعث تفاوت آنها با سایر مدل های پنجره دوجداره شده است. پنجره های دوجداره کشویی اگرچه فاقد لنگر خمشی هستند اما در اثر عوامل محیطی و استهلاک چرخ ها ممکن است از حالت رگلاژ خارج شوند. در این شرایط نیاز به رگلاژ درب و پنجره دوجداره در شرق تهران خواهید داشت.

برای رگلاژ پنجره های دوجداره مدل کشویی در مرحله ی اول لولا های پنجره دوجداره را باز می‌کنند. سپس با استفاده از آچار های مخصوص پیچ های عمودی تنظیم کرده و پنجره به سمت بالا حرکت می‌کند. همچنین لازم به ذکر است برای حرکت لنگه پنجره کشویی به سمت چپ و یا راست می‌بایست از پیچ های موازی کمک گرفت.

 • رگلاژ پنجره های فولکس واگنی

نوع دیگری از پنجره های دوجداره وجود دارد که پنجره های فولکس واگنی نام دارند. این پنجره ها ساختار کشویی دارند و با این تفاوت که در آنها یراق آلان بیشتر و پیشرفته تری به کار رفته است.

این پنجره ها به دلیل ساختار پیچیده ای که دارند نیازمند تخصص بالایی جهت تعمیرات و رگلاژ می‌باشند. همچنین مدت زمان لازم برای رگلاژ پنجره های فولکس واگنی نیز نسبتا بالا است.

و اما اگر خانه های شما مجهز به پنجره های فولکس واگنی است هرگز نگران نباشید. زیرا تعمیرکاران ما کاملا مسلط رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در شرق تهران می‌باشند و از پس رگلاژ تمامی مدل های پنجره دوجداره بر می‌آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت خدمات تعمیر درب و پنجره

کامل ترین لیست قیمت و هزینه های خدمات تعمیرات درب و پنجره دوجداره ۱۴۰۲ شرکت حاصلیupvc(کارشناسی شده و با رعایت انصاف)