جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران موضوعی است که در این مقاله قصد داریم موارد مهمی را به شما توضیح دهیم؛ درب و پنجره های دوجداره امروزه یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین گزینه ها برای ساختمان ها در سراسر جهان می‌باشند. همانطور که میدانید این درب و پنجره ها جدیدترین تکنولوژی در حوزه درب و پنجره بوده و دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند.

از مهم ترین ویژگی ها و مزایای استفاده از درب و پنجره دوجداره می‌توان به مواردی مانند: حفظ حرارت دمای محیط و جلوگیری از ورود هوا به داخل، جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل، سازگاری با محیط زیست و کاهش آلودگی صوتی در محیط اشاره کرد.

اما تمامی این ویژگی ها در شرایطی خواهد بود که درب و پنجره های دوجداره سالم و بدون هیچ گونه ایرادی باشند. این درب و پنجره ها در گذر زمان و با بروز برخی اتفاقات ممکن است دچار افتادگی شوند که در این شرایط نیاز به رگلاژ مجدد خواهند داشت.

رگلاژ درب و پنجره های دوجداره upvc به معنای تنظیم مجدد آنها بوده که باعث می‌شود درب و پنجره های دوجداره به درستی و بدون هیچ گونه گیر باز و بسته شوند.

همچنین با این کار از اتلاف انرژی و ورود و خروج هوای محیط جلوگیری می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با تمامی عوامل مربوط به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران و موارد مربوط به افتادگی پنجره دوجداره آشنا شوید.

ضرورت رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران توسط افراد خبره

ضرورت رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران توسط افراد خبره
رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

همانطور که گفته شد درب و پنجره های دوجداره هر چقدر هم با کیفیت باشند باز هم در مواردی ممکن است دچار خرابی و افتادگی شوند و نیاز به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران باشد.

و اما رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران یک موضوع کاملا تخصصی بوده و می‌بایست به افراد متخصص در این زمینه سپرده شود.

شاید برخی از افراد تصور کنند رگلاژ درب و پنجره یو پی وی سی کار آسانی بوده که خود می‌توانند آن را انجام دهند در صورتی که چنین نیست و نیازمند تخصص بالا و همچنین ابزار های خاص خود می‌باشد. در نتیجه بهتر است به سراغ شرکت های با تجربه و ماهر در زمینه ی نصب و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc بروید.

ما در مجموعه ی حاصلی تمامی خدمات مربوط به فروش، نصب، تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران و سایر نقاط را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم.

آن دسته از عزیزانی که در مناطقی مانند: سعادت آباد، شهرک غرب، پونک، جنت آباد، صادقیه و سایر مناطق غربی استان تهران سکونت دارند می‌توانند در صورت نیاز به هر گونه تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران از مجموعه ی ما کمک بگیرند. ما در این مجموعه تمامی خدمات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه می‌دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین رزرو وقت جهت رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

علت های افتادگی درب و پنجره دوجداره upvc چیست؟

علت های افتادگی درب و پنجره دوجداره upvc چیست؟
رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

همانطور که گفته شد افتادگی درب و پنجره دوجداره یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است برای درب و پنجره های upvc رخ دهد. و اما این افتادگی می‌تواند ناشی از دلایل متعددی باشد. در صورتی که با این دلایل آشنا باشید خیلی راحت تر می‌توانید مشکلات به وجود آمده را برطرف نمایید.

بنابراین قبل از هر اقدامی در جهت رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران می بایست با علت های افتادگی درب و پنجره دوجداره upvc آشنا شویم.
این دلایل به شرح زیر می‌باشند:

 1. نصب غیر اصولی درب و پنجره دوجداره upvc

نصب اصولی درب و پنجره دوجداره upvc یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. زیرا در صورتی که درب و پنجره به درستی نصب نشوند؛ هر چقدر هم با کیفیت باشند باز هم بی فایده خواهد بود. درب و پنجره هایی که به درستی نصب نشوند خیلی زود دچار مشکلاتی نظیر افتادگی خواهند شد.

بنابراین حتما می‌بایست نصب پنجره های دوجداره upvc را به متخصصین ماهر بسپارید. برای اطلاع بیشتر درباره ی نصب درب و پنجره دوجداره upvc در این قسمت کلیک نمایید.

 1. وجود یراق آلات بی کیفیت و نامناسب

کیفیت یراق آلات نصب شده رابطه ی مستقیمی با کیفیت درب و پنجره upvc خواهد داشت و در صورتی که یراق آلات بی کیفیت بر روی درب و پنجره دوجداره نصب شوند خیلی زود دچار خرابی خواهند شد.

در این صورت نیاز به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران خواهید داشت. بهترین راه برای جلوگیری از این مشکلات خرید درب و پنجره دوجداره از فروشگاه های معتبر مانند مجموعه ی حاصلی است.

 1. نشست ساختمان

یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند موجب بروز افتادگی و نیاز به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران شود نشست ساختمان است. بدیهی است که قاب پنجره ها بر روی دیوار نصب می‌شود و هر گونه نشست ساختمان بر روی درب و پنجره تاثیرگذار خواهد بود. شایان ذکر است یکی از شایع ترین دلایلی که موجب نشست ساختمان و در نهایت افتادگی درب و پنجره upvc می‌شود زلزله است. در این صورت نیازمند رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران خواهید بود. همچنین توجه داشته باشید که برطرف کردن این موضوع اهمیت بالایی دارد زیرا در صورتی که موضوع نشست ساختمان برطرف نشود ممکن است پنجره ی شما مجدد دچار افتادگی شود.

 1. عدم استفاده از ورق گالوانیزه یا پروفیل

ورق گالوانیزه یک ورقی است از جنس فولاد که وجود آن در درب و پنجره دوجداره موجب افزایش مقاومت آنها می‌شود. ورق های گالوانیزه در بین صفحات پروفیل قرار گرفته و تحمل وزن پنجره را در پروفیل ها افزایش می‌دهند.

در صورتی که درب و پنجره های دوجداره فاقد این ورق های گالوانیزه باشند مقاومت کمتری داشته و احتمال افتادگی و نیاز به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران افزایش خواهد یافت. بهترین راه برای جلوگیری از افتادگی درب و پنجره دوجداره، خرید درب و پنجره با کیفیت و حصول اطمینان از وجود ورق گالوانیزه است.

 1. انقباض و انبساط

یکی دیگر از عوامل طبیعی که می‌تواند موجب افتادگی درب و پنجره دوجداره شود انقباض و انبساط است. تغییرات آب و هوایی و شرایط جوی موجود در محیط باعث انبساط و انقباض و در نتیجه موجب تاب برداشتن درب و پنجره دوجداره خواهد شد. برای جلوگیری از بروز این مشکل می‌بایست در فصل های گرم و سرد سال دمای مناسب را فراهم نمایید. در این صورت درب و پنجره ها آسیب کمتری دیده و دچار تغییرات ظاهری و انقباض و انبساط نخواهند شد.

 1. بی دقتی و اندازه گیری نادرست ابعاد درب و پنجره دوجداره upvc

و اما یکی دیگر از نکات مهمی که در مراحل اولیه خرید و سفارش درب و پنجره دوجداره upvc باید به آن توجه زیادی داشته باشید اندازه گیری صحیح ابعاد درب و پنجره است.

در صورتی که اندازه ی پنجره و قاب پنجره دارای کوچک ترین مغایرتی باشند؛ از همان ابتدا نصب پنجره به درستی انجام نخواهد شد و نیاز به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران خواهید داشت.

بنابراین حتما می بایست در مراحل ابتدایی اندازه گیری و خرید درب و پنجره دوجداره upvc از متخصصین حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. در این صورت هرگونه اشتباه در اندازه گیری به حداقل رسیده و هیچ گونه مشکلی از این جهت در آینده نخواهید داشت.

تمامی مواردی که گفته شد از دلایلی هستند که می‌توانند موجب افتادگی درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی شوند. لازم به ذکر است خرید درب و پنجره upvc با کیفیت از فروشگاه های معتبر باعث کاهش احتمال برخی از این موارد خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که علاوه بر رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران؛ شناخت این دلایل و برطرف نمودن آنها نیز اهمیت بالایی دارد.

زیرا در غیر این صورت ممکن است مشکلات موجود برای درب و پنجره دوجداره به طور موقت برطرف شود. و پس رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران این مشکلات مجدد به وجود آیند.

پنجره های دوجداره چه زمانی نیاز به رگلاژ خواهند داشت؟

پنجره های دوجداره چه زمانی نیاز به رگلاژ خواهند داشت؟
رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

درب و پنجره های دوجداره در زمان نصب اولیه به طور کامل رگلاژ می‌شوند و خیال شما از بابت هرگونه خرابی و افتادگی راحت خواهد بود. نصابان ماهر پس از نصب درب و پنجره تمامی موارد مانند: روان بودن بازشوی پنجره، فاصله ی استاندارد بین بازشوی پنجره و قاب آن، عدم وجود فاصله میان قاب درب و پنجره و دیوار، فیکس بودن شیشه دوجداره در جای مناسب و کارکرد صحیح یراق آلات را چک می‌کنند.
در صورتی که این فرایند توسط متخصصین حرفه ای انجام شود درصد خرابی و افتادگی درب و پنجره به حداقل خواهد رسید. و اما در صورت بروز برخی از موارد که در قسمت قبل به آن اشاره شد ممکن است درب و پنحره های دوجداره دچار افتاگی شوند و نیاز به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران داشته باشید.

و اما شاید این سوال را بپرسید که از کجا بفهمیم درب و پنجره دوجداره نیاز به رگلاژ دارند؟
پنجره های دوجداره در شرایطی که دچار افتادگی شوند و نیاز به رگلاژ داشته باشند نشانه هایی به شرح زیر خواهند داشت:

 • عدم باز و بسته شدن صحیح درب و پنجره های دوجداره
 • ورود هوای سرد و گرم به محیط داخل و اتلاف انرژی
 • از کار افتادن اسپانیولت موجود در درب و پنجره دوجداره upvc
 • ایجاد بخار بر روی شیشه های دوجداره
 • ورود گرد و غبار به داخل خانه
 • وجود هرگونه گیر در حین باز و بسته شدن درب پنجره upvc
 • وجود آلودگی صوتی در داخل خانه

تمامی‌مواردی که ذکر شد از جمله نشانه هایی هستند که به شما می‌گویند درب و پنجره دوجداره upvc نیاز به رگلاژ خواهند داشت. شما عزیزان در صورتی که هر یک از موارد بالا را مشاهده کردید می‌بایست با متخصصین مجموعه حاصلی تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مبنی بر به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران ثبت نمایید.

نکات مهم درباره ی نگهداری از درب و پنجره دوجداره upvc بعد از رگلاژ

نکات مهم درباره ی نگهداری از درب و پنجره دوجداره upvc بعد از رگلاژ
رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران

همانطور که میدانید یکی از دلایل افتادگی درب و پنجره و نیاز به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران نگهداری نادرست از درب و پنجره است. بنابراین بهترین راه برای جلوگیری از بروز این مشکلات رعایت نکات مهم در خصوص نگهداری از این در و پنجره ها است که در این قسمت به آنها می‌پردازیم.
در خصوص نگهداری از این درب و پنجره ها باید توجه داشته باشید که قطعات مکانیکی موجود در این درب و پنجره ها باید هر چند وقت یکبار روغن کاری شوند. همچنین تمیز کردن پروفیل ها و لاستیک های درب و پنجره دوجداره امری ضروری است که هر چند وقت یکبار با استفاده از دستمال نم دار باید انجام شود. در زمان هایی مانند بنایی و یا بازسازی نیز بهتر است روی درب و پنجره های دوجداره را بپوشانید.

نکته ی مهم بعدی درباره رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران است. شما عزیزان می‌بایست هر چند وقت یکبار از متخصصین در این زمینه کمک بگیرید و درب و پنجره را در صورت نیاز رگلاژ نمایید. همچنین می‌بایست پیچ های شل شده و یراق آلات خراب شده را هر چه سریعتر برطرف نمایید تا از بروز مشکلات بزرگتر و نیاز اساسی به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران جلوگیری شود.
در خصوص نکات مهم دیگر نیز می‌توان به مواردی همچون: دور کردن وسایل آتش زا و مضر از درب و پنجره، بستن درب و پنجره در زمان های باد و طوفان به منظور جلوگیری از افتادگی و عدم باز و بسته کردن درب و پنجره با خشونت و فشار زیاد اشاره کرد.

با رعایت تمامی این نکات می‌توانید درب و پنجره دوجداره upvc را به مدت طولانی بدون هیچ گونه ایرادی نگهداری کنید و نیاز مجدد به رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران را به حداقل برسانید.

همچنین اگر سوالی درباره رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران دارید میتوانید از قسمت تماس با ما، با متخصصان حاصلی یو پی وی سی ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت خدمات تعمیر درب و پنجره

کامل ترین لیست قیمت و هزینه های خدمات تعمیرات درب و پنجره دوجداره ۱۴۰۲ شرکت حاصلیupvc(کارشناسی شده و با رعایت انصاف)