جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

لیست قیمت یراق آلات

ارزان ترین یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

یراق آلات برای درب و پنجره های یو پی وی سی مانند بتن برای ساختمان ها است. به همین دلیل خرید یراق آلات یو پی وی سی upvc از مهم ترین مراحل در آماده سازی درب و پنجره ها محسوب می‌شود. تمام کسانی که در حیطه تولید درب و پنجره دوجداره فعالیت دارند، از اهمیت کیفیت و مرغوبیت یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج آگاه هستند.

اگر می‌خواهید بیشتر با جزئیات، ویژگی ها، کاربردها و حتی اجزای تشکیل دهنده یراق آلات یو پی وی سی در کرج آشنا شوید، می‌توانید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. در این مقاله همه چیز راجع به یراق آلات مورد استفاده در تولید درب و پنجره های دوجداره توضیح داده می‌شود. پس اگر شما هم می‌خواهید با آگاهی بیشتر نسبت به خرید یراق آلات یو پی وی سی در کرج و تهران اقدام نمایید، اطلاعات ارزشمند این مقاله را از دست ندهید.

انواع مدل ها یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

انواع مدل ها یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

زمانی که اجزای پنجره های یو پی وی سی را بررسی کنید، متوجه وجود انواع و اقسام یراق آلات در آن می‌شوید. هر کدام از پنجره ها برای آن که بتوانند کارایی مطلوبی داشته باشند، حتما شامل یراق آلات مرغوب هستند. یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج با توجه به نوع و مدل در پنجره ها و درب ها استفاده می‌شوند.

تنوع درب و پنجره های موجود در بازار را می‌توان مدیون انواع یراق آلات یو پی وی سی upvc  تولید شده در کارخانجات معتبر دانست. یراق آلات شامل مجموعه بزرگی از قطعات مورد استفاده در درب و پنجره های را امل می‌شود. برای آن که بتوانید معتبرترین درب و پنجره را انتخاب نمایید، باید حتما به جنس یراق آلات مورد استفاده در آن توجه کافی داشته باشید. در حقیقت یراق آلات یو پی وی سی باعث می‌شوند که استفاده از درب و پنجره ها برای ما آسان شود.

در این بخش از مقاله قصد داریم انواع مدل های یراق آلات یو پی وی سی در کرج را معرفی نماییم.

یراق آلات یو پی وی سی که در تولید درب و پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرند، از لحاظ کلی به چندین بخش مهم تقسیم می‌شوند:

  • یراق آلات تاشو
  • یراق آلات اتوماتیک
  • یراق آلات چندحالته
  • یراق آلات کشویی

یراق آلات اتوماتیک خود در دو دسته بندی تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک قرار می‌گیرند. مدل های چند حالته هم دو طبقه بندی جزیی تر دارند: یراق آلات دو حالته و چند حالته.

یراق آلات مربوط به قفل درب و پنجره یو پی وی سی

یراق آلات مربوط به قفل درب و پنجره یو پی وی سی

بخش عمده ای از انواع یراق آلات یو پی وی سی upvc را  اجزای مربوط به قفل تشکیل می‌دهند. در این بخش می‌خواهیم مهم ترین نمونه های یراق آلات یو پی وی سی مورد استفاده در قفل پنجره ها و درب های دوجداره یو پی وی سی را معرفی کنیم.

زبانه قفل

زبانه ها دو نقش کلی را در سیستم درب و پنجره به عهده دارند. در واقع زبانه قفل به عنوان یکی از یراق آلات یو پی وی سی هم می‌تواند به قرار گرفتن صحیح درب هنگام بسته شدن، هم به محکم شدن درب در باد و هوای طولانی کمک کند. زبانه های قفل باید حتما در وزن استاندارد تولید شوند؛ چون در غیر این صورت استحکام کافی را نخواهند داشت.   اگر زبانه قفل آسیب پذیر باشد، در حقیقت درب و پنجره بسته نخواهند شد. درب و پنجره اگر بسته نشوند، عملا هیچ گونه فایده ای ندارند و نمی‌توانند مفید واقع شوند. پس یکی از مهم ترین علت های قیمت متنوع درب و پنجره های دوجداره، تفاوتی اساسی در یراق آلات تشکیل دهنده آن ها مشخص می‌شود.

اسپانیولت

درب و پنجره های دوجداره به کمک قفل بسته می‌شوند. قطعه ای که به عنوان یراق آلات یو پی وی سی برای این کار استفاده می‌شود، اسپانیولت نامیده می‌شود.

استاندارد نبودن این نوع از یراق آلات یو پی وی سی باعث آسیب زدن به کارآیی درب و پنجره می‌شود. شاید بپرسید اسپانیولت ها در صورت نامرغوب بودن چه آسیبی به درب و پنجره های دوجداره وارد می‌کنند؟ در پاسخ باید گفت اسپانیولت در رده مهم ترین یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج محسوب می‌شود. از این رو توجه کافی به کیفیت اسپانیولت باعث می‌شود نیرو بالایی به دستگیره وارد گردد.

اسپانیولت آلمانی بهترین مدل موجود در دنیا است که می‌تواند در ساخت و تولید درب و پنجره های دوجداره به شما کمک کند. این مدل از یراق آلات  upvc در کرج، به دلیل داشته دو زبانه در بالا بردن ضریب امنیتی هم نقش دارند. زبانه قفل باید فقط هنگام باز کردن با دستگیره یا کلید، به داخل قفل بازگردد. در غیر اینصورت، مقاومت کافی ندارد و گزینه مناسبی برای در و پنجره های پو پی وی سی نیست!

فروش یراق آلات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی upvc در کرج

فروش یراق آلات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی upvc در کرج

یراق آلات درب و پنجره یو پی وی سی upvc در کرج در تیراژ بالا و در انواع مختلف عرضه می‌شوند. از یراق آلات مربوط به قفل درب و پنجره تا دستگیره، اسپانیولت و حتی لولاهای مختلف توسط شرکت های معتبری مثل شرکت تولیدی حاصلی آماده می‌شوند.

شرکت ها و کارخانجات بسیار زیادی در چندین سال اخیر وارد صنعت تولید درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره شده اند. چون محصولات یو پی وی سی دوجداره توانسته اند نقش پررنگی در بالا بردن کیفیت زندگی داشته باشند. حفظ انرژی، دوام بالا، زیبایی، تنوع در طراحی و قیمت از مزیت های استفاده از محصولات یو پی وی سی محسوب می‌شوند. در این بین، شرکت تولیدی حاصلی، بین تمام شرکت ها سرآمد است.

شرکت تولیدی حاصلی بهترین برند یراق آلات یو پی وی سی در کرج را طراحی و تولید می‌کند. این شرکت علاوه بر تولید، فروش یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج، تهران و شهرستان را هم در برنامه های خود دارد. با راه اندازی فروشگاه آنلاین در وبسایت شرکت تولیدی حاصلی، امکان خرید آنلاین تمام درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی به همراه یراق آلات برای تمام مردم ایران فراهم می‌شود. یعنی نه تنها در کرج، بلکه در تمام شهرهای کشور می‌توانید از محصولات باکیفیت این شرکت تولیدی برای منزل یا محیط شرکت خود استفاده کنید.

لیست قیمت یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

مشاهده لیست قیمت یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج می‌تواند انتخاب را برای شما آسان تر کند. البته به شرطی که آشنایی کافی از مدل های مختلف یراق آلات داشته باشید.

در لیست کامل قیمت یراق آلات، تنوع بسیار بالایی از یراق آلات را مشاهده خواهید کرد. تفاوت در جنس یراق آلات، نوع و کاربرد آن ها باعث شده قیمت های متنوعی در لیست ایجاد شود. شما می‌توانید برای خرید یراق آلات یو پی وی سی upvc  حتما لیست قیمت این محصولات را بررسی نمایید. البته شایان ذکر است خرید عمده یراق آلات یو پی وی سی برای کارخانه ها را می‌توان با قیمت پایین تر انجام داد.

قیمت یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

از جمله مهم ترین محصولات ارائه شده در مرکز حاصلی، انواع یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج را می‌توان نام برد. یراق آلات با توجه به عوامل مختلفی قیمت گذاری می‌شوند. در حقیقت هر کدام از یراق آلات بکار رفته در آماده سازی درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی، قیمت های متنوعی دارند. شناخت عوامل موثر بر قیمت یراق آلات یو پی وی سی باعث می‌شود درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی باکیفیت تری تهیه کنید. البته اگر درب و پنجره های مورد نیاز منزل و محیط کار خود را از طریق فروشگاه های تولید کننده این محصولات تهیه نمایید، دیگر نگران کیفیت و قیمت نخواهید بود.

از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج می‌توان عوامل زیر را نام برد.

جنس یراق آلات

هر کدام از یراق آلات ممکن است جنس های متنوعی داشته باشند. طبیعی است که یراق آلات فلزی و دارای پیچیدگی های زیاد، قیمت بالاتری دارند. چون معمولا جنس آن ها مقاوم تر و بهتر است. در حقیقت اگر یکی از یراق آلات جنس نامرغوبی داشته باشد، طبیعی است که قیمت آن پایین تر بیاید. اگر می‌خواهید مرغوب ترین جنس یراق آلات را برای تولید و آماده سازی درب و پنجره ها استفاده کنید، می‌توانید با کارشناسان شرکت حاصلی تماس بگیرید. این شرکت با تجربه فراوان در صنعت طراحی و تولید درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی توانسته انواع یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج را با جنس های بسیار مرغوب عرضه کند.

نوع یراق آلات

یراق آلات گستره عظیمی‌از اجزای درب و پنجره ها را تشکیل می‌دهند و نمی‌توان یک قیمت واحد برای تمامی‌آن ها در نظر گرفت. برای مثال هیچ وقت قیمت لولاها با اسپانیولت و زبانه قفل یکسان نخواهد بود. چون ابعاد، کارایی و نوع این یراق آلات با هم تفاوت های اساسی دارند. بنابراین هنگام خرید یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج باید حتما نوع آن را مد نظر قرار دهید. هر نوع از یراق آلات یو پی وی سی موجود در بازار، ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارند. بنابراین هنگام خرید هر کدام از آن ها، باید اطلاعات کافی راجع به نوع آن ها داشته باشید.

کارایی و کیفیت یراق آلات

یک ویژگی مهم یراق آلات یو پی وی سی در کرج، کارایی آن ها است. یراق آلاتی که کارایی مطلوب نداشته باشند، معمولا گزینه مناسبی برای استفاده در درب و پنجره های دوجداره نیستند. کیفیت قطعات مختلف بکار رفته در یراق آلات هم از دیگر عواملی است که می‌تواند دوام و طول عمر پنجره های دوجداره را تضمین کند.

اگر می‌خواهید یراق آلات یو پی وی سی با کیفیت را با کارایی حداکثری تهیه کنید، بهتر است از کارشناسان باتجربه در این زمینه کمک بگیرید. کارشناسان شرکت تولیدی حاصلی می‌توانند با توجه به نیاز شما، بهترین مشاوره و راهنمایی را برای خرید یراق آلات یو پی وی سی را ارائه می‌کنند. حتی می‌توانید بودجه مد نظر خود را بیان کنید تا کارشناسان یراق آلات را طبق بودجه شما پیشنهاد دهند.

به طور کلی شرکت تولیدی حاصلی از باکیفیت ترین یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج استفاده می‌کند. چون این شرکت یراق آلات مورد نیاز برای تولید درب و پنجره های دوجداره را به صورت اختصاصی تولید می‌نماید. بدین ترتیب درب و پنجره دوجداره تولید شده در این شرکت، کیفیت بالاتری در مقایسه با دیگر شرکت ها دارند.

کمک به کارکرد بهتر و روان تر درب و پنجره

درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی به مدل های بدون سروصدا مشهور هستند. در حقیقت وجود یراق آلات یو پی وی سی باعث می‌شود دیگر هنگام باز کردن درب و پنجره ها صدایی ایجاد نشود. حرکت روان قسمت بازشو پنجره یا لغزش مدل های کشویی بدون قرارگیری دقیق یراق آلات غیر ممکن خواهد بود. اگر یکی از یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج، نتواند به عملکرد بهتر درب و پنجره های دوجداره کمک کند، استفاده از آن به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. چون هدف اصلی استفاده از یراق آلات یو پی وی سی در درب و پنجره های دوجداره، روان تر کردن عملکرد این محصولات است.

خرید یراق آلات پنجره دوجداره

خرید یراق آلات پنجره دوجداره

شاید هنگام خرید یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج، چالشی ترین کار، توجه همزمان به کارایی و زیبایی است! بله درست است، خرید یراق آلات یو پی وی سی برای درب و پنجره های دوجداره کار آسانی نیست. چون هم باید از کیفیت و کارایی آن مطمئن باشید؛ هم ظاهر این محصولات برای شما رضایت بخش باشد.

کیفیت، کارایی، قیمت مناسب و تنوع بالا مزیت های خرید یراق آلات یو پی وی سی از شرکت تولیدی حاصلی را تشکیل می‌دهند. برای خرید انواع یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج، کافی است به فروشگاه آنلاین یا حضوری شرکت حاصلی مراجعه نمایید.

جلو قفلی؛ خاص ترین یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

جلو قفلی؛ خاص ترین یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج

 

یراق آلات یو پی وی سی انواع و اقسام بسیار متنوعی دارند. اما برخی از آن ها کمی ناشناخته تر هستند و مردم اغلب اطلاعات کمتری نسبت به آن ها دارند. در این بخش می خواهیم یکی از کوچکترین و البته مهم ترین یراق آلات یو پی وی سی بکار رفته در طراحی و تولید درب و پنجره های یو پی وی سی را  معرفی کنیم.

جلو قفلی نام این قطعه ی بسیار کوچک است که می تواند کلیدی ترین وظیفه را در درب پنجره های دوجداره ایفا کند. این قطعه همانطور که از نام آن مشخص است، در بخش جلویی قفل درب و پنجره ها قرار می گیرد. موضوع کلیدی در مورد این نمونه از یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج، وزن آن است. در واقع وزن جلو قفلی به عنوان یکی از یراق آلات درب و پنجره های دوجداره از اهمیت بالایی برخوردار است.

توجه شرکت های تولید کننده درب و پنجره به وزن، ويژگی و کیفیت یراق آلات اولیه می تواند در محصول نهایی تاثیر بسزایی داشته باشد. به عنوان مثال اگر وزن جلو قفلی در محدوده ی استاندارد قرار نداشته باشد، درب یا پنجره در مدت زمان کوتاهی دچار مشکل خواهد شد. چون میزان وزن این قطعه متناسب با میزان وزنی است که می تواند تحمل کند. پس اگر وزن آن کمتر از میزان استاندارد باشد، در حین حرکت کردن بخش های مختلف پنجره فشار بالاتری به آن وارد می شود. در نتیجه شاهد شکسته شدن بخش های مختلفی از قطعه ی جلو قفلی خواهیم شد.

شرکت تولیدی حاصلی استاندارد ترین و باکیفیت ترین یراق آلات یو پی وی سی upvc در کرج را برای آماده سازی محصولات خود استفاده می کند. از این رو شما می توانید بدون نگرانی محصولات شرکت تولیدی حاصلی را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت خدمات تعمیر درب و پنجره

کامل ترین لیست قیمت و هزینه های خدمات تعمیرات درب و پنجره دوجداره ۱۴۰۲ شرکت حاصلیupvc(کارشناسی شده و با رعایت انصاف)