جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران

رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران و همه چیز در مورد آن

رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران موضوعی است که در این مقاله قصد پرداختن به آن را داریم. آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که در فصول سرد سال هر چقدر درجه ی سیستم گرمایشی منزل را بالا می‌برید نتیجه بخش نباشد و هوای داخل خانه همچنان سرد باشد؟

همچنین شاهد ورود گرد و غبار از طریق کناره های پنجره دوجداره در خانه هایتان بوده اید؟ در چنین شرایط هایی مشکل از رگلاژ نبودن پنجره های دوجداره ی شماست و هرگز به دنبال مشکلات دیگر نباشید. تنها راه حل برای خلاص شدن از شر گرد و غبار ها و هوای سرد داخل خانه هایتان رگلاژ مجدد پنجره های دوجداره است.
در ادامه با ما همراه باشید تا با پنجره های دوجداره و رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران به طور کامل آشنا شوید.

رگلاژ پنجره وینتک به چه معناست؟

رگلاژ پنجره وینتک به چه معناست؟

همانطور که میدانید پنجره های وینتک جز پنجره های با کیفیت بوده که استفاده از آنها مزایای فراوانی به همراه خواهد داشت. و اما یکی از مهم ترین نکاتی که در خصوص این پنجره ها باید توجه داشته باشید رفع افتادگی و رگلاژ آنها است.

اگرچه پنجره های دوجداره وینتک از کیفیت بالایی بهره مند هستند اما ممکن است در طول استفاده دچار افتادگی شوند و نیاز به رگلاژ مجدد داشته باشند. حال این سوال مطرح می‌شود که رگلاژ چیست؟
واژه ی رگلاژ از نظر لغوی به معنای نظم و ترتیب دادن است که برای بسیاری از وسیله ها به کار برده می‌شود. در خصوص پنجره های دوجداره نیز به معنی تنظیم مجدد، تراز کردن قطعات و درست کار کردن آنها می‌باشد.

پنجره های دوجداره بنا به دلایلی نظیر: نصب غیر اصولی، انبساط و انقباض، نشست ساختمان، استفاده نادرست و فشار بر روی پنجره دچار افتادگی می‌شوند.

با رگلاژ صحیح و اصولی توسط افراد متخصص می‌توانید نفوذ پذیری پنجره وینتک را به حداقل برسانید و درزبندی را در این پنجره بهبود ببخشید. در واقع رگلاژ پنجره ویتک در غرب تهران باعث می‌شود تمامی اجزای موجود در پنجره وظایف خود را به خوبی اجرا کنند و یک پنجره دوجداره بی نقص داشته باشیم.

کدام قسمت ها در پنجره دوجداره را میتوان رگلاژ کرد؟

کدام قسمت ها در پنجره دوجداره را میتوان رگلاژ کرد؟

قسمت های مختلفی از پنجره دوجداره وینتک ممکن است دچار مشکل شده و نیاز به رگلاژ داشته باشند که در این قسمت به آن می‌پردازیم.

  • رگلاژ شیشه دوجداره

شیشه یکی از مهمترین قسمت های پنجره دوجداره است که می‌بایست به طور صحیح رگلاژ شود. برای رگلاژ شیشه متخصصین از ابزار مخصوصی که زیر شیشه ای نام دارد استفاده می‌نمایند. با استفاده از این ابزار شیشه ی دوجداره به درستی در قاب پنجره دوجداره وینتک جای می‌گیرد.

با این حرکت شیشه دوجداره محکم شده و وزن آن نیز به درستی بر روی قاب پنجره پخش می‌شود. لازم به ذکر است رگلاژ شیشه مهمترین و تخصصی ترین قسمت رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران می‌باشد که حتما باید توسط متخصصین خبره انجام شود.

  • رگلاژ لنگه بازشو پنجره

یکی دیگر از قسمت هایی که قابلیت رگلاژ دارند لنگه های بازشو پنجره دوجداره است. همانطور که میدانید پنجره های دوجداره دارای مدل های مختلفی از لحاظ نوع بازشو می‌باشند که هر یک از آنها نکات خاصی را برای رگلاژ شدن دارند.

بازشو های عمودی، افقی، کشویی و… ممکن است پس از مدتی دچار افتادگی شده و به خوبی بسته نشوند. در چنین شرایطی لنگه بازشو پنجره دوجداره وینتک نیاز به رگلاژ مجدد خواهد داشت.

  • رگلاژ یراق آلات پنجره وینتک

و اما یراق آلات نیز یکی دیگر از قسمت های موجود در پنجره وین تک می‌باشد که نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت. رگلاژ یراق آلات اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا در صورتی که یراق آلات موجود در پنجره دوجداره به خوبی کار نکنند عملکرد کلی پنجره را تحت تاثیر قرار می‌دهند. همچنین لازم به ذکر است تعمیر و رگلاژ یراق آلات پنجره وین تک باعث افزایش امنیت این پنجره ها می‌شود.

تمامی مواردی که در این قسمت گفته شد از جمله رگلاژ هایی هستند که در زمان نصب پنجره دوجداره وینتک توسط متخصصین انجام می‌شوند.

همچنین در مواردی که پس از گذشت مدتی نیاز به رگلاژ مجدد داشتید و یا شاهد نشانه هایی از افتادگی پنجره دوجداره بودید می‌توانید با مشاورین مجموعه حاصلی تماس حاصل کرده و مشکلات پنجره وینتک را با آنها در میان بگذارید. برای ثبت درخواست خود مبنی بر رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران می‌تواند شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

رگلاژ به موقع پنجره وینتک چه مزایایی به دنبال خواهد داشت؟

رگلاژ به موقع پنجره وینتک چه مزایایی به دنبال خواهد داشت؟

در قسمت های قبل گفتیم که پنجره های دوجداره تنها در صورتی می‌توانند عملکرد خود را به طور صحیح انجام دهند که بدون هیچگونه نقصی باشند. و یکی از این نقص ها عدم رگلاژ پنجره های دوجداره وینتک است.

برای این منظور بهتر است پنجره های دوجداره را هر چند وقت یکبار مورد بررسی قرار دهیم تا در صورت نیاز اقدام به رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران کنیم. در صورتی که این پنجره ها در زمان مناسب و به طور صحیح رگلاژ شوند مزایایی خواهند داشت که به شرح زیر می‌باشد:

  • رگلاژ صحیح و به موقع پنجره دوجداره باعث جلوگیری از ورود هوای سرد به داخل خانه در فصول سرد می‌شود.
  • رگلاژ شدن پنجره از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل خانه ها جلوگیری می‌نماید.
  • رگلاژ به موقع سبب افزایش طول عمر مفید و دوام پنجره ها خواهد شد.
  • رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران موجب کاهش آلودگی صوتی در خانه ها و در نتیجه آرامش بیشتر خواهد شد.
  • این موضوع باعث بهبود عملکرد صحیح یراق آلات و سایر قسمت های پنجره شده و به راحتی می توان آنها را باز و بسته نمود.

با وجود تمامی مواردی که در بالا گفته شد نحوه ی رگلاژ و حرفه ای بودن سرویس کاران نیز موضوع مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

زیرا در صورتی که از متخصصین در این زمینه کمک نگیرید نه تنها از این مزایای ذکر شده بهره مند نخواهید شد بلکه عملکرد پنجره های دوجداره دچار مشکلات بیشتری نیز خواهند شد.

بهترین راه برای رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران تماس با مشاورین ما در مجموعه ی حاصلی است که شما را با دقت راهنمایی کرده و سرویس کاران مجرب را جهت رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران اعزام خواهند کرد. در صورتی که در مناطق غربی تهران مانند محله ی پونک، مرزداران، صادقیه، اکباتان و… سکونت دارید با شماره های …… تماس حاصل نمایید.

قیمت رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران

قیمت رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران

قیمت رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران یکی دیگر از نکات مهمی است که باید در این قسمت به آن اشاره کنیم. تعیین قیمت رگلاژ به عوامل زیادی بستگی دارد و به هبمن علت نمی‌توانیم به طور دقیق آن را بیان کنیم.

در زمان خرید و نصب اولیه پنجره های دوجداره مراحل رگلاژ و رفع هر گونه مشکل نیز جزو خدمات مربوط به نصب بوده و معمولا هزینه ی جدا از هزینه ی نصب گرفته نخواهد شد. و اما در شرایطی که پس از گذشت زمان مجدد نیاز به رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران داشته باشید می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
هزینه ی رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران متغیر بوده و به عواملی مانند: نوع پنجره دوجداره وینتک، تعداد پنجره ها، نوع رگلاژ، تعویض و یا عدم تعویض هرگونه قطعه و… بستگی خواهد داشت.

همچنین در صوتی که قطعات پنجره دوجداره شما نیاز به تعویض داشته باشند تعمیرکاران مجرب ما در مجموعه ی حاصلی عملیات مربوط به تعویض قطعه را به خوبی انجام می‌دهند. همچنین این اطمینان را به شما می‌دهند که تمامی قطعات استفاده شده با کیفیت و اصل بوده و در کوتاه مدت دچار مشکل نخواهند شد.
برای دریافت مشاوره ی بیشتر در خصوص رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران و هزینه های مربوط به آن میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید تا به طور کامل با خدمات مربوط به رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران و قیمت های آن آشنا شوید.

مدت زمان مورد نیاز و برای رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران چقدر است؟

مدت زمان مورد نیاز و برای رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران چقدر است؟

 یکی دیگر از سوالاتی که ممکن است قبل از رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران مطرح شود مدت زمان تقریبی فرایند رگلاژ است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم رگلاژ پنجره های دوجداره مجموعه اقداماتی است که بر روی قسمت های خاص پنجره که در بالا گفته شد انجام می‌شود. مدت زمان این اقدامات به عواملی همچون: نوع پنجره، ابعاد آن و همچنین میزان مهارت تعمیرکار بستگی دارد.

همانطور که میدانید پنجره های دوجداره وینتک دارای تنوع بالایی در مدل و طرح می‌باشند که هر یک از آنها دارای یراق آلات خاص خود و نوع عملکرد بازشو متفاوت می‌باشند. بدیهی است که نحوه رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران نیز به این مدل ها بستگی خواهد داشت.

هرچه مدل پنجره وینتک پیچیده تر باشد و یراق آلات به کار رفته در آن نیز بیشتر باشد فرایند رگلاژ نیز سخت تر و طولانی تر خواهد بود. به عنوان مثال مدلی مانند پنجره ی فولکس واگنی بسیار خاص بوده و تعداد یراق آلات به کار رفته در آن نیز بالا می‌باشد؛ بنابراین فرایند رگلاژ آن نیز طولانی تر و پیچیده تر خواهد بود. همچنین پنجره هایی مانند: تک حالته و لولایی نیز مراحل آسان تر و کوتاه تری برای رگلاژ خواهند داشت. در قسمت های بعدی شما را با نحوه رگلاژ این پنجره ها بیشتر آشنا خواهیم کرد.

و اما عامل بعدی ابعاد پنجره ها است که هر چه بیشتر باشند مدت زمان مورد نیاز برای رگلاژ آنها نیز بیشتر خواهد بود. همچنین میزان مهارت سرویس کار نیز از جمله عوامل تاثیرگذار در مدت زمان رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران می‌باشد.

در صورتی که برای رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران مجموعه ی حاصلی را انتخاب کنید خیالتان از این بابت راحت خواهد بود. زیرا تمامی تعمیرکاران در این مجموعه ماهر و دوره دیده هستند که فرایند رگلاژ و هرگونه تعمیرات را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهند.

رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته و دو حالته چگونه خواهد بود؟

همانطور که میدانید پنجره های دوجداره دارای مدل های فراوانی می‌باشند و بدیهی است که نحوه ی رگلاژ و نکات مربوط به آنها نیز در هر یک از این مدل ها متفاوت می‌باشد. در ادامه شما را با دو مدل از پنجره های دوجداره و نحوه ی رگلاژ آنها آشنا خواهیم کرد.

  • رگلاژ پنجره های دوجداره تک حالته

پنجره های دوجداره تک حالته جز مدل های پرطرفدار و پرکاربرد بوده که افراد زیادی به سراغ خرید آن می‌روند. بنابراین رگلاژ این نوع از پنجره ها نیز اهمیت بالایی دارد. برای رگلاژ پنجره های تک حالته آنها را باید بازشو آنها را بر روی محور افقی و عمودی حرکت دهیم.

بدین صورت که پس از باز شدن کاور لولا ها غلاف را رها کرده تا امکان جا به جایی وجود داشته باشد. سپس در صورتی که بازشو پنجره از قسمت پایین دارای گیر باشد، پیچ را در جهت عقربه های ساعت می‌چرخانند.

و بالعکس در صورتی که لنگه ی بازشو پنجره تک حالته از قسمت بالا دارای گیر باشد می‌بایست پیچ را بر خلاف جهت عقربه های ساعت گرداند. همچنین لازم به ذکر است در پنجره های تک حالته لولا ها توانایی تحمل وزن معادل 200 کیلوگرم را دارا می‌باشند.

  • رگلاژ پنجره های دوجداره دو حالته

یکی دیگر از روش های رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران روش مربوط به رگلاژ پنجره های دوحالته است. پنجره های دوحالته یکی دیگر از انواع پنجره می‌باشند که تنوع آنها در نوع بازشو باعث شده است که به پنجره های دو حالته معروف باشند.

این پنجره ها دارای یراق آلات بیشتری در مقایسه با پنجره تک حالته می‌باشند و این یراق آلات نیز برعکس مدل قبلی قابلیت رگلاژ را خواهند داشت. همچنین این نوع از پنجره به دلیل قابلیت های بالا در رگلاژ و یراق آلات بیشتر عایق مناسب تری بوده و انتخاب افراد در محل های پر سر و صدا و آب و هوای سرد می‌باشد.
در پنجره های دو حالته رگلاژ را می‌توان در چند جهت اجرا کرد. با استفاده از لولای پایین، لولای اهرمی و لولای بالا می‌توان قسمت های مختلف پنجره دو حالته را رگلاژ کرد. توجه داشته باشید که تمامی این مراحل باید توسط افراد ماهر انجام شود و خودتان نمی توانید به تنهایی از پس آن برآیید.

همچنین اگر سوالی درباره رگلاژ پنجره وینتک در غرب تهران دارید میتوانید از قسمت تماس با ما، با متخصصان حاصلی یو پی وی سی ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت خدمات تعمیر درب و پنجره

کامل ترین لیست قیمت و هزینه های خدمات تعمیرات درب و پنجره دوجداره ۱۴۰۲ شرکت حاصلیupvc(کارشناسی شده و با رعایت انصاف)